Єдиний бухгалтер

Курс містить усе необхідне для роботи единим бухгалтером підприємства. Ви навчитесь вести бухгалтерський облік підприємства, каровий облік підприємства, податковий облік підприємства. Ви будете працювати з реальними документами, будете створювати податкові звіти.

Курс містить теми з курсів "Податковий облік" та "Бухгалтерський облік +1С". Починається навчання з теорії бухгалтерського обліку, потім ви отримаєте папку з документами підприємства та будете працювати з ними за допомогою програми 1С 8.3. Кожне тематичне заняття супроводжується нашими ексклюзивними методичними матеріалами, які містять приклади документів, завданя для роботи, основні теоритичні данні. Приклад методичних матеріалів теми "Облік грошових коштів":

 

Приклад документів для роботи в програмі 1С 8.3 (банківськи виписки, відомості нарахування амортизації, відомості нарахування заробітної плати, рахунки, накладні, акти виконаних робіт, тощо):

Крім того, ви будете отримувати завдання на виконання бухгалтерських проводок. Таки завданя складаються з завдання на бухгалтерські проводки та на складання Балансу.

Після закінчення ведення бухгалтерського обліку підприємства ви перейдете до вивчення податкового обліку. Ви будете створювати звіти, читати податковий кодекс, обговорювати проблемні теми податкового законодавства. Завдання з податкового обліку складаються з завдань сладання  податкових звітів, виправлення податкових звітів.

Після закінчення курсу, ви повинні вміти самостійно працювати з невеликим обігом первинних документів, створювати бухгалтерські та податкові звіти, рахувати прибуток підприємства, рахувати податки підприємства.

За бажанням, слухач має можливість закріпити свої знання на практиці, для цього передбачена можливість стажування на нашому підприємстві. Більш докладно про стажування…

Наразі серед роботодавців единий бухгалтер є найпопулярнішою посадою, адже невеличких підприємств, де немає необхідності у великому штаті бухгалтерів, багато. Тому курс "Єдиний бухгалтер" є дуже популярним серед наших слухачів.

Записатися на курс он-лайн